Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0