Movies
Ratings
52
R-PointRated ★ 4.0
OculusRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5