Movies
Ratings
291
Way Back HomeRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Tokyo TaxiRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0