Movies
Ratings
126 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
 The HimalayasRated ★ 3.5 The HimalayasRated ★ 3.5
 My Annoying BrotherRated ★ 3.0 My Annoying BrotherRated ★ 3.0
 The Fault in Our StarsRated ★ 2.5 The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
 Begin AgainRated ★ 4.0 Begin AgainRated ★ 4.0
 The ThroneRated ★ 4.0 The ThroneRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 3.0 The MartianRated ★ 3.0
 The ProposalRated ★ 3.5 The ProposalRated ★ 3.5
 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0 The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
 Letters to JulietRated ★ 3.0 Letters to JulietRated ★ 3.0
 JumperRated ★ 2.0 JumperRated ★ 2.0
 Mamma Mia!Rated ★ 3.0 Mamma Mia!Rated ★ 3.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
 Moulin Rouge!Rated ★ 3.5 Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
 The ClassicRated ★ 3.0 The ClassicRated ★ 3.0
 Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0 Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.5 Life Is BeautifulRated ★ 4.5