Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5