Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0