Movies
Ratings
639 Drag Me to HellRated ★ 3.5 Drag Me to HellRated ★ 3.5
 BuriedRated ★ 3.0 BuriedRated ★ 3.0
 Coin Locker GirlRated ★ 3.5 Coin Locker GirlRated ★ 3.5
 The ClassicRated ★ 3.5 The ClassicRated ★ 3.5
 The Quiet FamilyRated ★ 3.0 The Quiet FamilyRated ★ 3.0
 The Lion KingRated ★ 4.0 The Lion KingRated ★ 4.0
 Man on High HeelsRated ★ 3.0 Man on High HeelsRated ★ 3.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
 The RoundupRated ★ 3.5 The RoundupRated ★ 3.5
 The Shape of WaterRated ★ 4.0 The Shape of WaterRated ★ 4.0
 Forbidden DreamRated ★ 3.0 Forbidden DreamRated ★ 3.0
 The MediumRated ★ 3.5 The MediumRated ★ 3.5
 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5 Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
 TenetRated ★ 3.5 TenetRated ★ 3.5
 JokerRated ★ 4.5 JokerRated ★ 4.5
 Alien³Rated ★ 3.0 Alien³Rated ★ 3.0
 AliensRated ★ 4.0 AliensRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5 The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
 The Two PopesRated ★ 4.5 The Two PopesRated ★ 4.5