Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5