Series
Ratings
31
Fight For My WayRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0