Series
Ratings
13
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0