Movies
Ratings
164
CobwebRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Blood SimpleRated ★ 2.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
A Serious ManRated ★ 1.5
IncendiesRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0