Titles you rated
True BloodRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0