Titles you rated
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 4.0
Troll HunterRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 4.0
The 5th WaveRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 2.5
Killer ToonRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.0