Series
Ratings
90
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0