Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 1.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 1.5