Titles you rated
Flower of EvilRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MistressRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0