Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Man UpRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0