Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0