Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Jung_eRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5