Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 0.5
MaterialistsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 1.0
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
CodaRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Joy RideRated ★ 3.5