Titles you rated
12 StrongRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
22 BulletsRated ★ 3.0