Series
Ratings
193
Beyond EvilRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Future ManRated ★ 2.5
Food Wars!Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5