Series
Ratings
340
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5