Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The RavenRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
BlindRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0