Movies
Ratings
353
Top GunRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
KnockoutRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.0
RockyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.0
Joe's ApartmentRated ★ 4.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 4.5
HallelujahRated ★ 4.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.5- ChangeRated ★ 4.5