Movies
Ratings
1175
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The VanishedRated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
DaybreakersRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0