Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 2.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0