Movies
Ratings
1107
PietaRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.5
The Big BossRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5