Movies
Ratings
813
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
AmourRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0