Series
Ratings
127
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 4.5