Movies
Ratings
390
MaleficentRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 0.5
Blue StreakRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.5
My WayRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0