Movies
Ratings
16
The Dark KnightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0