Movies
Ratings
94
71: Into the FireRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0