Movies
Ratings
208
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DragonHeartRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0