Titles you rated
The FogRated ★ 2.5
GirlHouseRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 2.5
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.5
TeethRated ★ 3.0
The CraziesRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
Dark WaterRated ★ 2.5
The StrangersRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0