Movies
Ratings
797
TenetRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MulanRated ★ 0.5
50/50Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 2.5
KlausRated ★ 5.0
YentlRated ★ 2.5