Movies
Ratings
1390
CarnageRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
DevilRated ★ 1.5
SouthpawRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 2.5
The AccountantRated ★ 2.5
RageRated ★ 2.0
Truth or DareRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 2.0
Self/lessRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
ForgottenRated ★ 2.0