Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SinkholeRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
The GreyRated ★ 1.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5