Series
Ratings
13
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 0.5