Movies
Ratings
291
RiddickRated ★ 2.5- ChangeRated ★ 2.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.5
The AnimatrixRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 2.5
Pom PokoRated ★ 5.0
ScoutRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0