Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
My Worst NeighborRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 5.0