Movies
Ratings
388
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
Last ChristmasRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.5
Love, AgainRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 4.5
The King's LettersRated ★ 3.5
Sink or SwimRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0