Titles you rated
The MagiciansRated ★ 3.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0- The OriginalsRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Everwood Season 1Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Teen WolfRated ★ 3.5
Teen WolfRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0