Titles you rated
A Single ManRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0