Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0