Movies
Ratings
1128
BraindeadRated ★ 4.0
The Lucky GuyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
SuperbadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Kim's VideoRated ★ 3.0
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.0
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Jossy'sRated ★ 3.0
PiRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 4.0