Series
Ratings
15
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
OzRated ★ 3.5
OzRated ★ 3.5
OzRated ★ 4.0
OzRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5- KashaRated ★ 4.0
- エンジンRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0