Movies
Ratings
367
Shazam!Rated ★ 1.5
DumboRated ★ 2.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 0.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DumboRated ★ 4.0
A-X-LRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
DangalRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0