Movies
Ratings
128
Odd ThomasRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 0.5
SkylineRated ★ 0.5
RoboCopRated ★ 1.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0