Movies
Ratings
364
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5